B & S Technology WPB300WG WLAN IP Megfigyelő kamera 2048 x 1536 pixel
Termék azonosító: 952056
WLAN IP-Kompakt kamera 2048 x 1536 pixel B & S Technology WPB300WG Beltér
3 MP felbontás
360 ° -os halszem
2-utas audió
Mozgásérzékelés
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Jellemzők: Alkalmazástámogatás: CamHiPro értesítések, képernyőkép.
Műszaki adatok: Alkalmas alkalmazásokhoz: Igen ? Alkalmazási terület: Beltér ? Függőleges felbontás: 1536 pixel ? Infra hatótáv (max. ): 10 m ? Jel szabvány: IP ? Látószög: 360 ° ? Memóriakártya típus: Mikro SD kártya (64 GB-ig) ? Méret, magasság: 40 mm ? Súly: 300 g ? További műszaki adatok: Érzékelő: 300 W nagy teljesítmény
Videotömörítés: H. 264 ? Típus: Kompakt kamera ? Videó felügyeleti jellemzők: Felvétel memóriakártyára, Halszem objektívvel, 2 irányú kommunikáció, Infravörös LED-del ? Vízszintes felbontás: 2048 pixel ? WLAN szabvány: IEEE802. 11b, IEEE802. 11g, IEEE802. 11n ? Átmérő: 90 mm ? Átviteli mód: WLAN