POS POWER FTPC30V12-C2 12V/2.5A 30W IP20 LED tápegység - Jelenlegi ára: 6 360 Ft
A POS POWER FTPC30V12-C2 12V/2. 5A 30W IP20 LED tápegység leírása: POS POWER FTPC30V12-C2 12V/2. 5A 30W IP20 LED tápegységGarancia: 36 hónap