TRU COMPONENTS 1593694 TC-CV200M203 Kábelkötöző 200 mm Natúr 100 db - Jelenlegi ára: 1 220 Ft
TRU COMPONENTS 1593694 TC-CV200M203 Kábelkötöző 200 mm Natúr 100 db
Termék azonosító: 421501
Szabványos kábelkötöző, belső fogazású
Natúr
Kábelkötöző hossza 200 mm
Kábelkötöző
Fogazat: Belső
Műszaki adatok:
Anyag: Poliamid 6. 6 ? Fogazat: Belső ? Gyártói szám: 1593694 ? Halogénmentes: Igen ? Hőmérséklet (max. ): +85 °C ? Hőmérséklet (min. ): -40 °C ? Kábelkötöző hossz: 200 mm ? Kábelkötöző szélesség: 2. 50 mm ? Köteg ? (max. ): 55 mm ? Min. tartóerő: 80 N ? RoHS konform: Igen ? Szín: Natúr ? Tartalom: 100 db ? Típus (kategória): Kábelkötöző